Įmonės įkūrėją landšafto architektę Rasą Jaskelevičiūtę visada domino ir žavėjo gamta. Kaip ji pati sako: ”Už miesto gamta stipri, ji klesti ir kuria gėrį, kuris žmogų įkvepia ir augina. Tačiau mieste, namuose ir darbo aplinkoje būtina sąmoningai kurti gamtos oazes, nes taip mes stiprėjame, įgauname emocinių ir fizinių jėgų”.

Taip 2017 m. vasario mėn. gimė įmonė „Žydinčios sienos“, kurioje specialistai kuria, projektuoja bei įrengia gyvų, tikrų, natūraliai augančių augalų paveikslus bei žaliąsias gyvų augalų sienas, pertvaras privačiuose būstuose, verslo biuruose, visuomeninėse patalpose.

„Žydinčios sienos“ ypatingos savo inovatyviais vertikalaus želdinimo sprendimais. Idėją ir verslo partnerystes kompanijos įkūrėja Rasa Jaskelevičiūtė brandino dar besimokydama Valstybiniame Milano universitete, kur studijavo landšafto dizainą ir architektūrą. Praktines vertikalaus želdinimo žinias bei patirtis įgavo dirbdama tarptautinėse kompanijose NaturesGreen (Olandija) ir Ortisgreen (Italija).

Įmonė yra išsikėlusi ambicingus tikslus, o Rasa Jaskelevičiūtė pasiryžusi Vakarų Europos šalyse įgytas praktines žinias bei patirtį pritaikyti Lietuvos rinkoje, kurioje vertikalus želdinimas  dar tik žengia savo pirmuosius žingsnius.