Privatumo politika

UAB Žydinčios sienos gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankantis www.zydinciossienos.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies“). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

 

UAB Žydinčios sienos taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. UAB Žydinčios sienos šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

 

Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis:

Pirkėjo ir/arba gavėjo vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją.

Sistema taip pat gauna kliento IP adresą.

www.zydinciossienos.lt tinklapyje pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinių tiekėjų sistemas. Pasirinkus atitinkamą sistemą pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir UAB Žydinčios sienos niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesaugo. www.zydinciossienos.lt tinklapyje naudojamos apmokėjimo sistemos:

 

UAB Žydinčios sienos neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis.

Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir UAB Žydinčios sienos įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti savo paskyroje arba kreiptis nurodytais kontaktais.

Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

  • apdoroti prekių užsakymus;
  • atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
  • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
  • bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
  • tiesioginės rinkodaros tikslais, naujienlaiškių ir specialių pasiūlymų siuntimui bei susijusiai komunikacijai (jeigu Jūs sutinkate gauti tokią informaciją)

 

Pateikti duomenys saugojami sistemoje tiek, kiek to reikalauja aukščiau išvardyti tikslai arba iki atskiro asmens prašymo juos panaikinti.

Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko UAB Žydinčios sienos.

Kiekvienas klientas turi teisę ištrinti savo paskyrą ir taip pašalinti savo duomenys iš www.zydinciossienos.lt sistemos.

Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.

UAB Žydinčios sienos turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.

 

UAB Žydinčios sienos įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. UAB Žydinčios sienos įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

Jei kyla abejonių, kad UAB Žydinčios sienos jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis UAB Žydinčios sienos nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Šios taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. UAB Žydinčios sienos pasilieka teisę keisti šias taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus UAB Žydinčios sienos informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

Bet kokiais, su Privatumo politika ar Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

UAB Žydinčios sienos
Adresas: Subačiaus g. 3-4, LT-01302 Vilnius
Įmonės kodas: 304456381
PVM mokėtojo kodas: LT100010762012

Tel. +370 686 66611

info@zydinciossienos.lt
www.zydinciossienos.lt