Prekių grąžinimo bei keitimo sąlygos ir taisyklės

Prekių grąžinimo bei keitimo sąlygos bei taisyklės

Prekių grąžinimas bei keitimas vyksta vadovaujantis LR įstatymais. Šios taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl prekės grąžinimo reikia kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote prekes.

Prekių grąžinimas

Kokybiškų prekių grąžinimas

Įsigytas kokybiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos, bet tik tuo atveju, jeigu:

  • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
  • prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
  • grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
  • grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.

Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.

Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru  sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

Kokybiškos prekės grąžinimo atveju su prekės grąžinimu susijusias siuntimo ar transportavimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti sumokėtus pinigus.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo. Siuntos siuntimo adresas: Subačiaus g. 3-4, Vilnius 01302. Pinigai už grąžintas prekes pirkėjui bus pervesti per 7 darbo dienas nuo grąžinamų prekių gavimo datos.

Nekokybiškos prekės grąžinimo atveju su prekės grąžinimu susijusias siuntimo ar transportavimo išlaidas apmoka Pardavėjas.

Negrąžinamos prekės

Prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:

  • prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos,
  • kitais atvejais, nurodytais Lietuvos Respublikos įstatymuose.
Prekių grąžinimo tvarka

Norint grąžinti el. parduotuvėje pirktą prekę, reiktų pateikti laisvos formos raštišką prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Prašymas turi būti pateiktas el.paštu: info@zydinciossienos.lt

Norint grąžinti el. parduotuvėje pirktą nekokybišką prekę, reiktų papildomai aiškiai ir pagrįstai nurodyti prekės trūkumą ar defektą, pateikti tai įrodančias nuotraukas ar video įrašą. nuotrauka. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Prašymas turi būti pateiktas

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo. Siuntos siuntimo adresas: Subačiaus g. 3-4, Vilnius 01302. Pinigai už grąžintas prekes pirkėjui bus pervesti per 7 darbo dienas nuo grąžinamų prekių gavimo datos.

Prekių keitimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje keitimo galimybės nėra. Klientas gali grąžinti prekę, pagal aukščiau nurodytas taisykles ir pateikti naują užsakymą pasirenkant kitą norimą prekę. Tokiu atveju, su prekės gražinimu susijusias siuntimo ar transportavimo išlaidas apmoka Pirkėjas.