Rules of use

Svetainės turinys

Svetainės Zydinciossienos.lt dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra UAB Žydinčios sienos nuosavybė. Tačiau komentarai ir prekių reitingai yra suteikiami vartotojų ir Zydinciossienos.lt už juos neatsako. Atskirais atvejais, jei svetainės administratorius nusprendžia, kad komentaras ar įvertinimas yra netinkamas, jie gali būti pašalinti be atskiro įspėjimo.

 

Prekės, kainos ir aprašymas

Zydinciossienos.lt stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais prekių savybės būna skirtingos priklausomai nuo derliaus metų ar kitų sąlygų ir gali skirtis nuo pateiktų aprašyme. Taip pat pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo patekto aprašymo. Zydinciossienos.lt neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. Zydinciossienos.lt pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

 

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje Zydinciossienos.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

Apmokėti už iš Zydinciossienos.lt perkamas prekes galima Elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

 

Pristatymo sąlygos

Pristatymo kaina (su PVM):

Atsiėmimas Zydinciossienos.lt parduotuvėje darbo dienomis – nemokamas.

Pristatymo paslauga visoje Lietuvoje – 4 Eurai.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Zydinciossienos.lt žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

 

Kokybės garantija

Zydinciossienos.lt garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, Zydinciossienos.lt įsipareigoja prekę pakeisti. Zydinciossienos.lt neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. Zydinciossienos.lt pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus Zydinciossienos.lt informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

Kontaktai

Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

UAB Žydinčios sienos
Adresas: Subačiaus g. 3-4, LT-01302 Vilnius
Įmonės kodas: 304456381
PVM mokėtojo kodas:  LT100010762012

Tel. +370 686 66611

info@zydinciossienos.lt

www.zydinciossienos.lt